V našem salonu pracujeme výhradně s kvalitní pánskou kosmetikou TAYLOR OF OLD BOND STREET


Při každé návštěvě a využití našich služeb dostanete vždy občerstvení v podobě nealkoholického nápoje či kávy ZDARMA.


Platba je  možná pouze v hotovosti.


Studenti s platným studentským průkazem mají 15% slevu z ceny služby.

(Nevztahuje se na akce)

STŘIH


KLASICKÝ STŘIH

Konzultace, umytí vlasů, střih, úprava kontur a obočí, opálení chloupků na uších, závěrečný styling a aplikace kolínské30-40 min.

690 Kč


STŘIH STROJKEM

Konzultace, umytí vlasů, střih strojkem,úprava kontur a obočí, opálení chloupků na uších, závěrečný styling a aplikace kolínské30 min.

450 Kč


STŘIH DLOUHÝCH VLASŮ

Konzultace, umytí vlasů, střih, úprava obočí, opálení chloupků na uších, ošetření pleti, závěrečná aplikace kolínské60 min.

850 Kč


STŘIH MLADÉHO GENTLEMANA

DO 15 LET VČETNĚ

Konzultace, umytí vlasů, střih, úprava kontur a závěrečný styling30 min.

400 Kč


STYLING

Konzultace, umytí vlasů, foukání, závěrečný styling a aplikace kolínské15 min.

190 Kč

HOLENÍ


ÚPRAVA VOUSŮ NEBO

HOLENÍ BŘITVOU

Konzultace, úprava vousů, ošetření, úprava kontur a obočí, opálení chloupků na uších, závěrečný styling a aplikace kolínské30 min.

450 Kč

STŘIH A HOLENÍ


KLASICKÝ STŘIH A ÚPRAVA VOUSŮ

Konzultace, umytí vlasů, střih, úprava vousů, ošetření, úprava kontur a obočí, opálení chloupků na uších, závěrečný styling a aplikace kolínské60 min.

990 Kč


KLASICKÝ STŘIH A HOLENÍ BŘITVOU

Konzultace, umytí vlasů, střih, napaření vousů horkým ručníkem, oholení břitvou, úprava kontur a obočí, opálení chloupků na uších, ošetření pleti, závěrečná aplikace kolínské60 min.

1150 Kč


STŘIH DLOUHÝCH VLASŮ A ÚPRAVA VOUSŮ

Konzultace, umytí vlasů, střih, úprava vousů, ošetření, úprava obočí, opálení chloupků na uších, závěrečný styling a aplikace kolínské90 min.

1290 Kč


STŘIH DLOUHÝCH VLASŮ A HOLENÍ BŘITVOU

Konzultace, umytí vlasů, střih, napaření vousů horkým ručníkem, oholení břitvou, úprava kontur a obočí, opálení chloupků na uších, ošetření pleti, závěrečná aplikace kolínské90 min.

1350 Kč


STŘIH STROJKEM A ÚPRAVA VOUSŮ

Konzultace, umytí vlasů, střih strojkem, úprava vousů, ošetření, úprava kontur a obočí, opálení chloupků na uších, závěrečný styling a aplikace kolínské60 min.

850 Kč


STŘIH STROJKEM A HOLENÍ BŘITVOU

Konzultace, umytí vlasů, střih strojkem, napaření vousů horkým ručníkem, oholení břitvou, opálení chloupků na uších, ošetření pleti, závěrečná aplikace kolínské60 min.

980 Kč


VIP balíček

Konzultace, umytí vlasů, střih, napaření vousů horkým ručníkem, úprava vousů nebo oholení břitvou, nanešení černé masky pro odstranění černých teček, smytí, peeling obličeje, masáž obličeje face tonikem, úprava kontur a obočí, opálení chloupků na uších, závěrečná aplikace kolínské90 min.

1680 Kč

PÉČE O PLEŤ


ČERNÁ PLEŤOVÁ MASKA

Napaření obličeje horkým ručníkem, nanešení černé pleťové masky, smytí, masáž obličeje30 min.

260 Kč

(c) 2019 by  GWi